Twoja cena185 PLN
Cena wyjściowa217 PLN
Oszczędzasz32 PLN
TOWAR NIE JEST DOSTĘPNY
kolory:
zielony niebieski
lewy/prawy zamek certyfikowane elementy odblaskowe zip deka děti 75x180 75x150
 • Opis:

  Śpiwór Kids Milen -5 ° C została zaprojektowany dla małych użytkowników, którzy potrzebują więcej miejsca podczas snu i wolą tradycyjny, kołdrowy śpiwór niż mumię. Oczywiście ten model oferuje opcję użycia go w kategoriach klasycznych śpiwora lub po prostu rozpięcia w całości i utworzenia tradycjonalnego koca. Jego dodatkową zaletą jest łatwa wentylacja w cieplejszym okresie. Jest zatem wszechstronny do korzystania na obozach letnich, łodzi i trekking jak i pobytu w domku. Wysokiej jakości materiały zapewnią Twojemu dziecku odpowiedni komfort cieplny od wiosny do końca jesieni. Śpiwór dziecięcy Milen -5 ° C jest dostępny w dwóch ładnych kolorach i jest wyposażony w standardowy lewy i prawy zamek błyskawiczny (możliwość łączenia), dwukierunkowy zamek, regulowaną opaskę na głowę, worek kompresyjny, wewnętrzną i zewnętrzną kieszeń oraz inne potrzebne detale.

 • Główne zalety:

  śpiwór dziecięcy,
  przestronny śpiwór,
  śpiwór typu kołdra,
  system zamków po prawej i lewej stronie,
  certyfikat śpiwora,
  wymiary śpiwora 65 x 160
  wszechstronne zastosowanie,
  wypełniony czterokanałowym Hollowfibre,
  zewnętrzna warstwa wykonana z Nylonu Taffeta z właściwościami hydroizolacyjnymi,
  worek kompresyjny,
  opcja, zamek prawy-lewy z możliwość łączenia dwóch śpiworów,
  rozpinany wzdłuż śpiwora,
  wewnętrzna i zewnętrzna kieszeń,
 • Zastosowanie:

  Przeznaczone dla dzieci do wysokości 135 cm na wycieczki górskie, na wypady pod namiot, a także trekkingu od wiosny do jesieni.

  Ekstremalny komfort: -5°C,
  Ta wartość wyraża maksymalną, najniższą granicę temperatury, przy której gwarantuje się przeżycie w śpiworze, szczególnie w bardzo niskich temperaturach. Jest to ekstremalne, gdy musisz już odczuwać silne zimno i nie możesz oczekiwać wystarczającego komfortu snu.

  Niski komfort: -0°C,
  Ta wartość stanowi idealną, wygodną, ​​termiczną granicę. Weź to za niezbędny wybór odpowiedniego śpiwora. Jeśli temperatura spadnie do skrajnego testu lub wzrośnie w kierunku wysokiego komfortu, należy rozważyć stopniowe obniżanie komfortu w śpiworze. Możesz wtedy zacząć odczuwać zimno lub zbyt dużo ciepła.

  Wysoki komfort: +4°C,
  Ta wartość reprezentuje górny limit temperatury. Jeśli temperatura wzrośnie tak bardzo, aby osiągnąć ten limit i więcej, może spowodować brak komfortu śpiwora i odczucie ogólnego ciepła w śpiworze.
 • Materiały:

  Wypełnienie: 2 x 150 g/m2 Hollowfibre, 4-kanałowy
  To wydrążone, spiralnie zakrzywione, syntetyczne, poliestrowe, czterokanałowe włókna. Dzięki elastycznemu przeplataniu, starannej obróbce i odpowiedniemu odlewaniu, materiał osiąga doskonały efekt LOFT lub zdolność do wciągania i tym samym izolowania. Aby uzyskać dłuższą żywotność i maksymalny efekt, włókna są nadal pokryte warstwą silikonu, aby ustalić wzajemne położenie i zmniejszyć tarcie. Inne zalety to fakt, że nie chłoną wilgoci, szybko wysychają, są odpowiednie dla alergików i są bardzo łatwe w utrzymaniu.

  Materiał wewnętrzny: Polypongee
  Tkanina, która jest mieszanką poliestru i chińskiego jedwabiu. To połączenie sprawia, że ??materiał ten jest niezwykle delikatny i oczywiście bardzo przyjemny w dotyku.

  Materiał zewnętrzny: 70D 190T nylon tafty
  Bardzo miękkie, lekkie i oddychające w 100% włókna nylonowe, które jednocześnie osiągają wystarczającą wytrzymałość i elastyczność. Dzięki temu bardzo skutecznie opierają się zrywaniu lub innym mechanicznym uszkodzeniom. Materiał jest wodoodporny i nadaje się również do niskich temperatur, ponieważ ma dobre właściwości termoizolacyjne.
 • Specyfikacja:

  WAGA 1 100 g
  KONSTRUKCJA Dwuwarstwowa
  WYPEŁNIENIE Ocieplina 2 x 150 g/m2 Hollowfibre, 4-kanałowa
  WYPOSAŻENIE Worek kompresyjny, elementy odblaskowe, zamek prawy lub lewy.
  WYMIARY 65 x 160 cm (zalecany wzrost 135 cm)
  WYMIARY SPAKOWANEGO ŚPIWORA 35 x 18 cm
  ROZPRĘŻALNOŚĆ (obj.) Nie
  CHARAKTERYSTYKA SEZONOWA Trzysezonowy
  ZDOLNOŚC DO ŁĄCZENIA Tak
  CHARAKTERYSTYKA TEMPERATUROWA Ekstremalna: -5°C, Niski komfort: -0°C, Wysoki komfort: +4°C
  MATERIAŁ POKRYCIOWY 70D 190T Nylon Taffeta
  WARSTWA WEWNĘTRZNA Polyester Polypongee