Twoja cena536 PLN
Cena wyjściowa670 PLN
Oszczędzasz134 PLN
TOWAR NIE JEST DOSTĘPNY
kolory:
czarny
akcesoria lewy/prawy zamek certyfikowane antypoślizgowe paski zamki ykk zip mumie 85x215
 • Opis:

  Nawet w naprawdę niskich temperaturach nie musisz rezygnować z przyjemnego komfortu. Jeśli na wyprawie zapakujesz najwyższej jakości śpiwór Proud -29 ° C, pogoda Cię nie zaskoczy. Zarówno wypełnienie, jak i wewnętrzna i zewnętrzna część są wyposażone w połączenie wysokiej jakości materiałów, które spełniają wysokie wymagania dotyczące śpiworów w ekstremalnych warunkach klimatycznych. Zapewnia ci zawsze ciepło, suchość i wygodę. Obejmuje on również paski antypoślizgowe umieszczone z tyłu. Zapobiegają one zsuwaniu się śpiwora z maty. Twój sen będzie niezakłócony przez całą noc.

  Dzięki współpracy z wiodącymi projektantami, Proud -29 °C jest bardzo dobrym modelem śpiwora. Standardowo jest on wyposażony, na przykład, w wewnętrzną kieszeń w kapturze zaprojektowaną na poduszkę, markowy, izolowany dwukierunkowy zamek błyskawiczny z zamkiem, zapięcie za głową i inne niezbędne rzeczy. W maksymalnie skuteczny sposób łączy jakość produktu międzynarodowej grupy DuPont z, a mianowicie 7-kanałowej ociepliny Qualofill Invista, która gwarantuje maksymalną oddychalność (zwaną efektem LOFT) i nowym wypełnieniem LiteFIll 3D ®, to jest mikrofibry, która wyróżnia się dużą wartość oporu cieplnego w połączeniu z małej objętością i wagą. Takie połączenie cech zapewnia najwyższej jakości komfort cieplny oraz wydajny loft przy akceptowalnej wadze. Oczywiście wielki w tym udział mają tkaniny, które są bardzo miękkie w dotyku, ale i bardzo trwałe. To wszystko podkreśla niepowtarzalny ponadczasowy design.


 • Główne zalety:

  śpiwór na trudne warunki,
  śpiwór typu mumia,
  system zamków po prawej i lewej stronie,
  paski antypoślizgowe,
  certyfikat śpiwora,
  ponadczasowy design,
  zewnętrzna i wewnętrzna kieszeń,
  worek kompresyjny,
  zamek YKK dwukierunkowy,
 • Zastosowanie:

  W najbardziej ekstremalnych warunkach w najwyższym komforcie.

  Ekstremalny komfort: -29°C,
  Ta wartość wyraża maksymalną, najniższą granicę temperatury, przy której gwarantuje się przeżycie w śpiworze, szczególnie w bardzo niskich temperaturach. Jest to ekstremalne, gdy musisz już odczuwać silne zimno i nie możesz oczekiwać wystarczającego komfortu snu.

  Niski komfort: -20°C,
  Ta wartość stanowi idealną, wygodną, ​​termiczną granicę. Weź to za niezbędny wybór odpowiedniego śpiwora. Jeśli temperatura spadnie do skrajnego testu lub wzrośnie w kierunku wysokiego komfortu, należy rozważyć stopniowe obniżanie komfortu w śpiworze. Możesz wtedy zacząć odczuwać zimno lub zbyt dużo ciepła.

  Wysoki komfort -13°C
  Ta wartość reprezentuje górny limit temperatury. Jeśli temperatura wzrośnie tak bardzo, aby osiągnąć ten limit i więcej, może spowodować brak komfortu śpiwora i odczucie ogólnego ciepła w śpiworze.
 • Materiały:

  100 % Tactel Nylon Ripstop (materiał zewnętrzny), jakościowy wyrób firmy DuPont.
  Nylon jest zaprojektowany tak, że jest bardziej miękki i elastyczny niż większość włókien. Jego główne cechy to lekkość, oddychalność, odporność na wiatr i wodę. Z łatwością zachowuje swój kolor i kształt. Wykonanie rip-stop tkaniny nylonowej wzmacnia wytrzymałości i zapobiega rozrywaniu tkaniny.

  Wypełnienie: 2 x 120 g/m2 Invista Qualofill, 7-kanałowy + 1 x 100 g/m2 Downfiber
  Włókno syntetyczne marki Invista jest specjalnie zaprojektowane do wypełniania śpiworów o rozmiarach klasowych. Ten doskonały materiał utrzymuje ciepło bardzo dobrze nawet w stanie mokrym. Jest to spowodowane przez puste włókna, które utrzymują powietrze w środku jako warstwę izolacyjną. Dużym plusem jest to, że włókno szybko wysycha, ma długą żywotność, niską wagę i generuje wysoką oddychalność bez zwiększania masy lub objętości.

  Materiał wewnętrzny: 40D 280T nylon
  Bardzo miękkie, lekkie i oddychające w 100% włókna nylonowe, które jednocześnie osiągają wystarczającą wytrzymałość i elastyczność. Dzięki temu bardzo skutecznie opierają się zrywaniu lub innym mechanicznym uszkodzeniom. Materiał jest wodoodporny i nadaje się również do niskich temperatur, ponieważ ma dobre właściwości termoizolacyjne.

  Poszycie: 30D 350T nylon
  Bardzo miękkie, lekkie i oddychające w 100% włókna nylonowe, które jednocześnie osiągają wystarczającą wytrzymałość i elastyczność. Dzięki temu bardzo skutecznie opierają się zrywaniu lub innym mechanicznym uszkodzeniom. Materiał jest wodoodporny i nadaje się również do niskich temperatur, ponieważ ma dobre właściwości termoizolacyjne.
 • Specyfikacja:

  WAGA 2 250 g
  KONSTRUKCJA Trójwarstwowy
  WYPEŁNIENIE 2 x 180 g/m2 Invista Qualofill, 7-kanałowy + 1 x 100 g/m2 Downfiber
  WYPOSAŻENIE Worek kompresyjny, paski przeciwpoślizgowe, kieszenie.
  WYMIARY 85 x 215 cm (zalecany wzrost 190 cm)
  WYMIARY SPAKOWANEGO ŚPIWORA 40 x 27 cm
  ROZPRĘŻALNOŚĆ (obj.) Nie
  CHARAKTERYSTYKA SEZONOWA Cały rok
  ZDOLNOŚC DO ŁĄCZENIA Tak
  CHARAKTERYSTYKA TEMPERATUROWA Extremalnie: -29°C, niski komfort: -20°C, wysoki komfort -13°C
  MATERIAŁ POKRYCIOWY 30D 350T nylon
  WARSTWA WEWNĘTRZNA 40D 280T nylon