Plecaki

opis kategorii
Plecaki Ultralekkie to najnowsza kolekcja marki HUSKY. która łączy zakresem swoich pojemności kilka kategorii, ale w tym przypadku jej główną cechą jest nowoczesna konstrukcja, lekkie materiały oraz nacisk na design. System nośny plecaków serii ULTRALEKKIE, których pojemność kształtuje się od 30 do 60 l. jest oparty na anatomicznie ukształtowanym regulowanym panelu EVA moulding. Rzecz jasna, ta linia dysponuje serią innych atrakcyjnych dodatków jak zaczepy do rozlicznego wyposażenia, kieszeniami oraz pokrowcem przeciwdeszczowym. ULTRALEKKIE plecaki są idealnym towarzyszem na weekendowe wypady, jak i dłuższe podróże w plener i góry.

Plecaki serii "EXPEDITION" mogą zabrać dużą ilość ładunku (od 50 do 75 l.) i przede wszystkim przeznaczone są na dłuższe wyprawy w teren i w góry. Podczas projektowania szczególny nacisk położono na przemyślny system nośny i duraluminiowe wzmocnienia, tak aby osiągnąć maksymalny komfort podczas używania niezależnie od warunków terenu czy pogody. Plecaki wyprawowe są charakteryzują się "sofistycznymi" punktami troczenia (np. nart, czekanów czy innego wyposażenia), mają także wodoodporne zamki błyskawiczne. Istota sprawy w tej kategorii leży w stosowaniu jakościowych materiałów o wysokiej odporności na ścieranie i na penetrację wody.

Plecaki turystyczne są znaczącą grupą wśród plecaków HUSKY, będąc jednocześnie najbardziej uniwersalną pośród innych tej firmy. Stosowanie plecaków turystycznych może zacząć się od zabrania na krótki marsz, a skończyć na wykorzystaniu jako torby narciarskiej. Wyjątkowa wartość tej grupy jest wynikiem zastosowania wysokiej jakości systemu nośnego, praktycznego zagospodarowania przestrzeni przez układ kieszeni, rozliczne haki i od dizajnu, pozwalającego wśród wielu stricte turystycznych plecaków znaleźć stylowy plecak do szkoły czy na miasto.

CITY & SCHOOL są serią plecaków - jak nazwa sama wskazuje - zaprojektowanych do praktycznego stosowania jako torba do szkoły lub do korzystania w miejskiej dżungli. Z tego powodu cechą dominującą - poza wysokiej jakości konstrukcją - wzornictwo tej grupy toreb. Plecaki z linii City and School wyposażone są w wiele kieszeni, w tym w niezbędną kieszeń na odtwarzacz muzyczny z wyjściem na słuchawki, co z pewnością zostanie docenione przez każdego miłośnika muzyki. Nie zapomniano także o aspekcie bezpieczeństwa, dlatego linię wyposażono w elementy odblaskowe, szczególnie potrzebne w trudniejszych pogodowych i o zmierzchu.

Plecaki BICYCLE @ IN-LINE są, jak wskazuje nazwa linią plecaków zaprojektowanych na rower i jazdę na skateboardzie. Zamierzona klinowa konstrukcja plecaka, anatomicznie ukształtowany i wentylowany system nośny gwarantują każdemu użytkownikowi niczym nie zakłóconą radość z jazdy drogą czy bezdrożem. Boczne kieszenie na butelki oraz wyprowadzenie na pojemnik z wodą zapewniają dostęp do odpowiedniej ilości wody bez konieczności jej częstego uzupełniania. Bezpieczeństwo użytkownika podnoszą odblaskowe elementy na wierzchu plecaka.

Plecaki NOTEBOOK - Nie musisz być pracoholikiem, czy być uzależnionym od internetu, aby móc zapewnić bezpieczeństwo swojemu sprzętowi. Plecaki naszej laptopowej serii są doskonałym środkiem służącym temu celowi. Każdy plecak tej serii został wyposażony w zamykaną, wewnętrzną kieszeń na laptop, wewnętrzny organizer oraz kieszeń na odtwarzacz z wyjściem na słuchawki. Bezpieczeństwo zwiększają odblaskowe elementy.

Torby TRAVEL - Ne ma znaczenia co musisz przenieść, sportowe ubranie, obuwie na trening czy rzeczy osobiste w czasie podróży biznesowej. Znakomitej jakości sportowe i podróżne torby HUSKY spełnią Twoje wymagania nie tylko dzięki swojej funkcjonalności, ale także dzięki wyglądowi.

Saszetki na biodra i wielofunkcyjne torby na pas HUSKY stanowią praktyczną pomoc w plenerze i miejskiej dżungli. Można wybrać między małym etui tylko na dokumenty, a wielofunkcyjną sakwą z anatomicznie ukształtowanym pasem, np na kamerę. Możn
wyszukane przez:  nowości / produkt / cena / dostępność