Namioty

opis kategorii
Linia namiotów WYPRAWOWYCH produkowanych pod nazwą EXTREME dedykowana jest do stosowania w każdych warunkach pogodowych dzięki swojemu wyposażeniu i parametrom. Namioty tej linii są przeznaczone nie tylko na ekspedycje i wspinaczki, ale zadowolą każdego podróżnika, który wymaga najwyższej jakości nowoczesnych materiałów. Namioty tej serii mają duraluminiowy szkielet zewnętrzny, który pozwala na błyskawiczne rozstawienie nawet podczas niekorzystnych warunków pogodowych - silnego wiatru i deszczu. Wysoki słup wody materiału zapewnia komfortowy sen podczas pogody, deszczu i śnieżycy. Namioty WPRAWOWE są wyposażone w kołnierze śnieżne. Namioty WYPRAWOWE były przetestowane w najbardziej wymagających warunkach, od Himalajów poprzez wietrzne i piaszczyste Andy po Północną Afrykę Saharyjską, jak również podczas zwykłego kempingu.

Namioty linii TURYSTYCZNEJ (OUTDOOR) są najbardziej uniwersalną kategorią spośród linii namiotów HUSKY. Dedykowane są głównie tradycyjnemu kempingowi, weekendowym pobytom na łonie natury i wyprawom wodniaków. Sprawdzają się zarówno podczas obozowania jak i w dziczy i żadne kaprysy pogody nie zaskoczą użytkownika czy to wiosną, latem czy jesienią.

Namioty serii RODZINNEJ (FAMILY) charakteryzuje jedno słowo i jest nim przestrzeń! Dysponują wystarczającą ilością miejsca, zarówno na obozowisku czy w naturze dla całej rodziny i części ze znajomych. Jednak podczas projektowania położono nacisk nie tylko na dużą przestrzeń, ale zgodnie z interesem rodziny na łatwość i szybkość postawienia.

Namioty ROWEROWE (BICYCLE) przeznaczone są przede wszystkim dla turystów na dwóch kołach. Opracowane specjalnie dla klientów, którzy wymagają minimalnej objętości i wagi przy jednoczesnym zachowaniu odpowiednich właściwości ochronnych. Aby osiągnąć ten cel wykorzystano lekkie materiały wysokiej jakości i doskonałą jakość wykonania.

Wędkarski luksus - to dominująca cecha specjalnej serii namiotów znanych jako namioty WĘDKARSKIE (FISH). Specjalny nacisk przy ich wykonaniu położono na minimum wagi, szybkie stawianie oraz odpowiednią ochronę, nie tylko podczas deszczu.
wyszukane przez:  nowości / produkt / cena / dostępność