Twoja cena222 PLN
Cena wyjściowa277 PLN
Oszczędzasz55 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:222 PLN
TOWAR NIE JEST DOSTĘPNY
kolory:
niebieski zielony pomarańczowy czerwony
lewy/prawy zamek certyfikowane elementy odblaskowe zip mumie děti 70x170
 • Opis:

  Zredukowana wersja klasycznego mumii śpiwora z dłuższym zamkiem. Kids Merlot -10 °C został zaprojektowany w rozmiarze i oryginalnym projekcie, aby zadowolić wszystkich małych poszukiwaczy przygód. Wyróżnia go niewielka waga i niewielka objętość transportowa, która z pewnością sprawdzi się na obozach dziecięcych, łodzi lub na kempingu. Powyższe właściwości umożliwiają zastosowanie materiałów o wysokiej jakości. Dzięki nim ten model jest równie komfortowo termiczny i trwały, tak co do wytrzymałości jak i w niekorzystną pogodę. Śpiwór Kids Merlot -10 ° C jest wyposażony w standardowe zapięcie na lewy i prawy suwak (możliwość łączenia), dwukierunkowy zamek, regulowany kołnierz izolacyjny, regulowaną opaskę wokół głowę, wyściółkę, worek kompresyjny, kieszeń wewnętrzną i zewnętrzną oraz inne potrzebne detale.

 • Główne zalety:

  śpiwór dziecięcy,
  śpiwór typu mumia,
  system zamków po prawej i lewej stronie,
  certyfikat śpiwora,
  wymiary śpiwora 70x170,
  wszechstronne zastosowanie,
  ocieplany kołnierz wewnętrzny,
  kaptur z dużą kieszenią na poduszkę,
  ocieplony i markowy dwukierunkowy zamek błyskawiczny,
  zewnętrzna kieszeń na drobiazgi,
  worek kompresyjny,
  kieszeń dla mocowania maty.
  Norma: EN ISO 13537
  EN ISO 23537
 • Zastosowanie:

  Specjalnie dla dzieci do 145 cm wzrostu, od wiosny do jesieni.

  Ekstremalny komfort: -10°C, (-10°C)
  Ta wartość wyraża maksymalną, najniższą granicę temperatury, przy której gwarantuje się przeżycie w śpiworze, szczególnie w bardzo niskich temperaturach. Jest to ekstremalne, gdy musisz już odczuwać silne zimno i nie możesz oczekiwać wystarczającego komfortu snu.
  Dolna granica, ekstremalna temperatura, przy której istnieje ryzyko uszczerbku na zdrowiu w wyniku hipotermii, (dotyczy normalnej kobiety/mężczyzny i normalnych warunków). Ta temperatura wyraża zagrożenie prowadzące do śmierci.

  Niski komfort: +2°C, (-2°C)
  Ta wartość stanowi idealną, wygodną, termiczną granicę. Weź to za niezbędny wybór odpowiedniego śpiwora. Jeśli temperatura spadnie do skrajnego testu lub wzrośnie w kierunku wysokiego komfortu, należy rozważyć stopniowe obniżanie komfortu w śpiworze. Możesz wtedy zacząć odczuwać zimno lub zbyt dużo ciepła.
  Dolna granica, przy której użytkownik śpiwora w skulonej pozycji ciała, znajduje się na ogół w równowadze termicznej i nie odczuwa zimna (dotyczy normalnego mężczyzny/kobiety i normalnych warunków).

  Wysoki komfort +8°C, (+5°C)
  Ta wartość reprezentuje górny limit temperatury. Jeśli temperatura wzrośnie tak bardzo, aby osiągnąć ten limit i więcej, może spowodować brak komfortu śpiwora i odczucie ogólnego ciepła w śpiworze.
  Dolna granica zakresu komfortu, w którym użytkownik śpiwora w rozluźnionej pozycji ciała, np. na wznak, znajduje się na ogół w równowadze termicznej i nie odczuwa zimna (w stosunku do normalnej kobiety/mężczyzny i normalnych warunków).

  EN ISO 23537
  EN ISO 13537
 • Materiały:

  Wypełnienie: 2 x 170 g/m2 Hollowfibre, 4-kanałowe
  To wydrążone, spiralnie zakrzywione, syntetyczne, poliestrowe, czterokanałowe włókna. Dzięki elastycznemu przeplataniu, starannej obróbce i odpowiedniemu odlewaniu, materiał osiąga doskonały efekt LOFT lub zdolność do wciągania i tym samym izolowania. Aby uzyskać dłuższą żywotność i maksymalny efekt, włókna są nadal pokryte warstwą silikonu, aby ustalić wzajemne położenie i zmniejszyć tarcie. Inne zalety to fakt, że nie chłoną wilgoci, szybko wysychają, są odpowiednie dla alergików i są bardzo łatwe w utrzymaniu.

  Materiał wewnętrzny: Polypongee
  Tkanina, która jest mieszanką poliestru i chińskiego jedwabiu. To połączenie sprawia, że ??materiał ten jest niezwykle delikatny i oczywiście bardzo przyjemny w dotyku.

  Materiał zewnętrzny: 70D 190T nylon tafty
  Bardzo miękkie, lekkie i oddychające w 100% włókna nylonowe, które jednocześnie osiągają wystarczającą wytrzymałość i elastyczność. Dzięki temu bardzo skutecznie opierają się zrywaniu lub innym mechanicznym uszkodzeniom. Materiał jest wodoodporny i nadaje się również do niskich temperatur, ponieważ ma dobre właściwości termoizolacyjne.
 • Specyfikacja:

  WAGA 1 100 g
  KONSTRUKCJA Dwuwarstwowa
  WYPEŁNIENIE Ocieplina 2 x 170 g/m2 Hollowfibre, 4-kanałowa
  WYPOSAŻENIE Worek kompresyjny.
  WYMIARY 70 x 170 (zalecany wzrost 145 cm)
  WYMIARY SPAKOWANEGO ŚPIWORA 35 x 20 cm
  ROZPRĘŻALNOŚĆ (obj.) Nie
  CHARAKTERYSTYKA SEZONOWA Trzy sezony
  ZDOLNOŚC DO ŁĄCZENIA Tak
  CHARAKTERYSTYKA TEMPERATUROWA Ekstremalna: -10°C (-10°C), niski komfort: +2°C (-2°C), wysoki komfort: +8°C (+5°C) Norma: EN ISO 13537 EN ISO 23537
  MATERIAŁ POKRYCIOWY 70D 190T Nylon Taffeta
  WARSTWA WEWNĘTRZNA Polypongee