Twoja cena160 PLN
Cena wyjściowa183 PLN
Oszczędzasz23 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:160 PLN
TOWAR NIE JEST DOSTĘPNY
kolory:
niebieski cm. szary czarny
akcesoria kieszeń na notebook wewnętrzny organizer wodoodporny elementy odblaskowe
 • Opis:

  Czy potrzebujesz plecaka do codziennego noszenia, który będzie po prostu świetny, wygodny i praktyczny? Model Nexy to wszystko wypełnia co do joty. Jest świetnym pomocnikiem, który swoim sprzętem i wymiarami doskonale wpasowuje się w miasto. Wysokiej jakości materiały i nowoczesny design sprawiają, że jest on bardziej wygodny i trwały. Niezależnie od tego, czy zabierzesz go do szkoły, pracy, czy też włóczysz się po mieście, wszędzie osiągnie swój cel i zrobi wielkie show.

  Plecak Nexy: system pleców AMS, oddychająca wyściółka na anatomicznie ukształtowanych szelkach, 1 komora główna, kieszeń przednia, boczne kieszenie na suwak, zamykana kieszeń na notebooka, wewnętrzny organizer, elementy odblaskowe.
 • Główne zalety:

  wykończenie materiału RIPSTOP,
  pojemność 22 l,
  lekki plecak,
  wodoodporny materiał,
  praktyczny plecak,
  system tylny AMS,
  anatomicznie ukształtowany system nośny,
  wyściełane i anatomicznie ukształtowane szelki naramienne,
  1 komora główna i przednia kieszeń,
  boczne kieszenie na zamek błyskawiczny,
  wewnętrzny organizer,
  elementy odblaskowe,
 • Zastosowanie:

  Plecak do miasta, pracy i do szkoły...
 • Materiały:

  Materiał zewnętrzny: 420D 2-tone paski ripstopn nylon z wodoodporną powłoką:
  Lekkie i oddychające włókna syntetyczne mają jednak wystarczającą wytrzymałość i elastyczność. Są również bardzo odporne na promieniowanie UV. Tutaj wszystko jest ulepszone poprzez edycję materiału RIPSTOP. Tkanina tkana za pomocą tej technologii zapobiega uszkodzeniom mechanicznym, a jeśli występuje, zatrzymuje ją od dalszej spontanicznej propagacji.

  System nośny:
  3D oddychająca siatka
  To jest odległość sieci technicznej. Jest twardy, oddychający i swoiście plastyczny, co znacznie zmniejsza przyczepność na plecach podczas pocenia się. Zaletą jest także niska waga w stosunku do całkowitej objętości. Wśród innych jego cech jest to, że nie chłonie wilgoci, jest doskonale sprężysty i antyalergiczny.
  AMS Design Technology (ANATOMICAL MESH SYSTEM)
  Anatomicznie ukształtowane plecy System łączy solidne wzmocnienie tylnego panelu i całkowite wypełnienie oddychającej siatki 3D, która jest doskonale anatomiczne oprze plecy. Zapewnia to dobrą wentylację i stabilność plecaka.
 • Specyfikacja:

  WAGA 550 g
  POJEMNOŚĆ 22 l
  WYMIARY 47 x 28 x 16 cm