Twoja cena343 PLN
Cena wyjściowa479 PLN
Oszczędzasz136 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:343 PLN
TOWAR NIE JEST DOSTĘPNY
kolory:
szary
lewy/prawy zamek certyfikowane antypoślizgowe paski niska waga zip mumie ripstop 85x200
 • Opis:

  Niesamowicie lekki śpiwór Espace -6 ° C z pewnością przyda się wszystkim rowerzystom, motocyklistom i innym podróżnikom, którzy chcą zaoszczędzić każdy gram podczas podróży. W serii EXTREME ten model nie ma konkurencji, jeśli chodzi o masę minimalną. Osiągnięto to dzięki jakości, markowym materiałom, które zostały użyte do jego wyprodukowania. Są one także gwarancją najlepszego komfortu i wystarczającego komfortu cieplnego od początku wiosny do końca jesieni. Wyposażenie śpiwora Espace -6 ° C w standardzie obejmuje antypoślizgowe paski mocujące, kołnierz izolacyjny, zewnętrzny ściągacz wokół głowy, anatomiczny i izolowany zamek i małe kieszenie na drobiazgi.


 • Główne zalety:

  obróbka materiału RIPSTOP,
  lekki śpiwór,
  śpiwór typu mumia,
  system zamków po prawej i lewej stronie,
  paski antypoślizgowe,
  certyfikat śpiwora,
  wymiary śpiwora 85 x 210m,
  ocieplany wewnętrzny kołnierz,
  kaptur z dużą kieszenią,
  markowy dwukierunkowy zamek YKK z listwą termiczną,
  zewnętrzna kieszeń na drobiazgi,
  worek kompresyjny,
  kieszeń na mocowanie maty,
  EN ISO 13537
  EN ISO 23537
 • Zastosowanie:

  Od wiosny do jesieni.

  Ekstremalny komfort: -6°C, (-6°C)
  Ta wartość wyraża maksymalną, najniższą granicę temperatury, przy której gwarantuje się przeżycie w śpiworze, szczególnie w bardzo niskich temperaturach. Jest to ekstremalne, gdy musisz już odczuwać silne zimno i nie możesz oczekiwać wystarczającego komfortu snu.
  Dolna granica, ekstremalna temperatura, przy której istnieje ryzyko uszczerbku na zdrowiu w wyniku hipotermii, (dotyczy normalnej kobiety/mężczyzny i normalnych warunków). Ta temperatura wyraża zagrożenie prowadzące do śmierci.

  Niski komfort: +6°C, (+0°C)
  Ta wartość stanowi idealną, wygodną, termiczną granicę. Weź to za niezbędny wybór odpowiedniego śpiwora. Jeśli temperatura spadnie do skrajnego testu lub wzrośnie w kierunku wysokiego komfortu, należy rozważyć stopniowe obniżanie komfortu w śpiworze. Możesz wtedy zacząć odczuwać zimno lub zbyt dużo ciepła.
  Dolna granica, przy której użytkownik śpiwora w skulonej pozycji ciała, znajduje się na ogół w równowadze termicznej i nie odczuwa zimna (dotyczy normalnego mężczyzny/kobiety i normalnych warunków).

  Wysoki komfort +10°C, (+6°C)
  Ta wartość reprezentuje górny limit temperatury. Jeśli temperatura wzrośnie tak bardzo, aby osiągnąć ten limit i więcej, może spowodować brak komfortu śpiwora i odczucie ogólnego ciepła w śpiworze.
  Dolna granica zakresu komfortu, w którym użytkownik śpiwora w rozluźnionej pozycji ciała, np. na wznak, znajduje się na ogół w równowadze termicznej i nie odczuwa zimna (w stosunku do normalnej kobiety/mężczyzny i normalnych warunków).

  EN ISO 23537
  EN ISO 13537
 • Materiały:

  Wypełnienie: 1 x 100 g/m2, z mikrofibry
  Insufil Thermo 1 x 100 g/m2
  - 7-kanałowe włókno
  Markowe, puste, 7-kanałowe, syntetyczne włókno wyróżnia się doskonałymi właściwościami termoizolacyjnymi, które może utrzymać przez długi czas. Zalety tego materiału obejmują lekkość, minimalne pękanie, bardzo szybkie suszenie, długą żywotność i łatwą konserwację.

  Materiał wewnętrzny: Miękkie nylon
  Przyjemne miękkie, lekkie i oddychające włókna syntetyczne, które jednocześnie mają wystarczającą wytrzymałość i elastyczność. Materiał nadaje się do niskich temperatur, ponieważ ma dobre właściwości termoizolacyjne.

  Powłoka: 40D 240T Ripstop nylon
 • Specyfikacja:

  WAGA 1100 g
  KONSTRUKCJA Jednowarstwowa
  WYPEŁNIENIE 1 x 100 g/m2, z mikrofibry
  WYPOSAŻENIE Worek kompresyjny.
  WYMIARY 85 x 200 cm (zalecany wzrost 175 cm)
  WYMIARY SPAKOWANEGO ŚPIWORA 34 x 16 cm
  ROZPRĘŻALNOŚĆ (obj.) Nie
  CHARAKTERYSTYKA SEZONOWA Trzysezonowy
  ZDOLNOŚC DO ŁĄCZENIA Tak
  CHARAKTERYSTYKA TEMPERATUROWA Extremum: -6°C (-6°C), niski komfort: +6°C (+0°C), wysoki komfort +10°C (+6°C) Norma: Certyfikat ISO 13537 EN ISO 23537
  MATERIAŁ POKRYCIOWY 40D 240T Tactel RipStop Nylon
  WARSTWA WEWNĘTRZNA Soft Nylon