Twoja cena263 PLN
Cena wyjściowa371 PLN
Oszczędzasz108 PLN
Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni:263 PLN
TOWAR NIE JEST DOSTĘPNY
kolory:
zielony cm. niebieski
lewy/prawy zamek certyfikowane niska waga zip mumie ripstop 85x210
 • Opis:

  Niezwykle lekki śpiwór Micro + 2°C to bezkonkurencyjny śpiwór w tym asortymencie HUSKY. Jego waga wynosi niewiarygodne 790 g, co wraz z niewielkimi rozmiarami po spakowaniu stanowi ogromną zaletę dla wszystkich aktywności na świeżym powietrzu, w których waga i rozmiar bagażu muszą być ograniczone do minimum. Model Mikro + 2 °C został zaprojektowany z myślą o cieplejszym okresie, zapewniając komfort cieplny wystarczający do zaistniałych w tym czasie warunków atmosferycznych. Wszystko dzięki doskonałym materiałom. Wyposażony oczywiście w takie rzeczy, jak prawy i lewy zamek błyskawiczny, dwukierunkowe zapięcie, izolacyjna zamka, regulowany kaptur lub zewnętrzna kieszeń na drobne rzeczy. • Główne zalety:

  RIPSTOP wykończenie materiału,
  ultralekki śpiwór,
  śpiwór typu mumiam,
  system zamków po prawej i lewej stronie,
  niska objętość transportowa,
  certyfikat śpiwora,
  waga tylko 790 g!
  wymiar spakowane śpiwora zaledwie 23 x 13 cm!
  wypełnienie ocieplina Supreme Loft,
  worek kompresyjny,
  możliwość łączenia dwóch śpiworów,
  zamek wzdłużny,
  kołnierz,
  duża kieszeń typu "Husky" w kapturze na poduszkę,
  zewnętrzna kieszeń na drobiazgi.
  Norma: EN ISO 13537
  EN ISO 23537
 • Zastosowanie:

  Zaprojektowany specjalnie dla rowerzystów, którzy cenią sobie niewielkie wymiary i wagę śpiwora.

  Ekstremalny komfort: +2°C,
  Ta wartość wyraża maksymalną, najniższą granicę temperatury, przy której gwarantuje się przeżycie w śpiworze, szczególnie w bardzo niskich temperaturach. Jest to ekstremalne, gdy musisz już odczuwać silne zimno i nie możesz oczekiwać wystarczającego komfortu snu.
  Dolna granica, ekstremalna temperatura, przy której istnieje ryzyko uszczerbku na zdrowiu w wyniku hipotermii, (dotyczy normalnej kobiety/mężczyzny i normalnych warunków). Ta temperatura wyraża zagrożenie prowadzące do śmierci.

  Niski komfort: +10°C,
  Ta wartość stanowi idealną, wygodną, termiczną granicę. Weź to za niezbędny wybór odpowiedniego śpiwora. Jeśli temperatura spadnie do skrajnego testu lub wzrośnie w kierunku wysokiego komfortu, należy rozważyć stopniowe obniżanie komfortu w śpiworze. Możesz wtedy zacząć odczuwać zimno lub zbyt dużo ciepła.
  Dolna granica, przy której użytkownik śpiwora w skulonej pozycji ciała, znajduje się na ogół w równowadze termicznej i nie odczuwa zimna (dotyczy normalnego mężczyzny/kobiety i normalnych warunków).

  Wysoki komfort +14°C,
  Ta wartość reprezentuje górny limit temperatury. Jeśli temperatura wzrośnie tak bardzo, aby osiągnąć ten limit i więcej, może spowodować brak komfortu śpiwora i odczucie ogólnego ciepła w śpiworze.
  Dolna granica zakresu komfortu, w którym użytkownik śpiwora w rozluźnionej pozycji ciała, np. na wznak, znajduje się na ogół w równowadze termicznej i nie odczuwa zimna (w stosunku do normalnej kobiety/mężczyzny i normalnych warunków).

  EN ISO 23537
  EN ISO 13537
 • Materiały:

  Wypełnienie: 1 x 80 g/m2 Supreme Loft
  Supreme Loft to nowoczesny materiał wysokiej jakości, który wyróżnia się wysokiej jakości właściwościami termoizolacyjnymi, wyjątkową pamięcią kształtu i naprawdę niską wagą. Nadaje się również dla alergików, nie wchłania wilgoci i szybko schnie. Te syntetyczne, poliestrowe, puste w środku rurki są również pokryte warstwą silikonu, aby uzyskać dłuższą żywotność i maksymalny efekt, zabezpieczając w ten sposób ich wzajemne położenie i zmniejszając tarcie.

  Warstwa wewnętrzna: Miękkie nylon
  Przyjemne miękkie, lekkie i oddychające włókna syntetyczne, które jednocześnie mają wystarczającą wytrzymałość i elastyczność. Materiał nadaje się do niskich temperatur, ponieważ ma dobre właściwości termoizolacyjne.

  Powłoka: 240T Ripstop nylon
 • Specyfikacja:

  WAGA 790 G
  KONSTRUKCJA Jednowarstwowa
  WYPEŁNIENIE 1 x 80 g/m2 Supreme Loft
  WYPOSAŻENIE Worek kompresyjny.
  WYMIARY 85 x 210 cm (zalecany wzrost 185 cm)
  WYMIARY SPAKOWANEGO ŚPIWORA 23 x 13 cm
  ROZPRĘŻALNOŚĆ (obj.) Nie
  CHARAKTERYSTYKA SEZONOWA Jedno-sezonowy
  ZDOLNOŚC DO ŁĄCZENIA Tak
  CHARAKTERYSTYKA TEMPERATUROWA Ekstremalna: +2°C, niski komfort: +10°C, wysoki komfort +14°C Norma: EN ISO 13537 EN ISO 23537
  MATERIAŁ POKRYCIOWY 240T Ripstop nylon
  WARSTWA WEWNĘTRZNA Soft Nylon