Twoja cena400 PLN
TOWAR NIE JEST DOSTĘPNY
kolory:
zielono/niebieski zielony
lewy/prawy zamek certyfikowane
 • Opis:

  Mantilla -5 ° C jest przydatny wszędzie tam, gdzie nie ma ekstremalnych warunków, ale jakość i komfort są nadal cenione. Jeśli spędzasz dużo czasu na wędrówki od wiosny do późnej jesieni, będzie to dla ciebie wspaniałe wsparcie. Dzięki swoim parametrom balansuje wokół zerowych limitów temperatury, ale jest w pełni użyteczny jako trzy sezon. Wyjątkowy komfort i odporność na ewentualny dyskomfort na powietrzu tradycyjnie osiągnięto dzięki zastosowaniu doskonałych materiałów. Śpiwór Mantilla -5 ° C to idealny wybór dla miłośników pieszych wędrówek i wycieczek pieszych. Posiada prawy i lewy zamek błyskawiczny (możliwość łączenia), podłużne zapięcie, regulowany ściągacz wokół głowy, dwukierunkowy zamek błyskawiczny, a także inne niezbędne akcesoria, takie jak kołnierz izolacyjny, kieszeń na małe przedmioty lub kompresyjny.

 • Główne zalety:

  wykończenie materiału RIPSTOP,
  śpiwór typu mumia,
  system zamków po prawej i lewej stronie,
  certyfikat śpiwora,
  wymiary śpiwora 85 x 220,
  ocieplany kołnierz wewnętrzny,
  kaptur z dużą kieszenią na poduszkę,
  ocieplony i markowy dwukierunkowy zamek błyskawiczny,
  zewnętrzna kieszeń na drobiazgi,
  worek kompresyjny,
  kieszeń dla mocowania maty.
  EN ISO 13537
  EN ISO 23537
 • Zastosowanie:

  Do stosowania od wiosny do jesieni.

  Ekstremalny komfort: -5°C, (-5°C)
  Ta wartość wyraża maksymalną, najniższą granicę temperatury, przy której gwarantuje się przeżycie w śpiworze, szczególnie w bardzo niskich temperaturach. Jest to ekstremalne, gdy musisz już odczuwać silne zimno i nie możesz oczekiwać wystarczającego komfortu snu.
  Dolna granica, ekstremalna temperatura, przy której istnieje ryzyko uszczerbku na zdrowiu w wyniku hipotermii, (dotyczy normalnej kobiety/mężczyzny i normalnych warunków). Ta temperatura wyraża zagrożenie prowadzące do śmierci.

  Niski komfort: +4°C, (+0°C)
  Ta wartość stanowi idealną, wygodną, termiczną granicę. Weź to za niezbędny wybór odpowiedniego śpiwora. Jeśli temperatura spadnie do skrajnego testu lub wzrośnie w kierunku wysokiego komfortu, należy rozważyć stopniowe obniżanie komfortu w śpiworze. Możesz wtedy zacząć odczuwać zimno lub zbyt dużo ciepła.
  Dolna granica, przy której użytkownik śpiwora w skulonej pozycji ciała, znajduje się na ogół w równowadze termicznej i nie odczuwa zimna (dotyczy normalnego mężczyzny/kobiety i normalnych warunków).

  Wysoki komfort +8°C, (+5°C)
  Ta wartość reprezentuje górny limit temperatury. Jeśli temperatura wzrośnie tak bardzo, aby osiągnąć ten limit i więcej, może spowodować brak komfortu śpiwora i odczucie ogólnego ciepła w śpiworze.
  Dolna granica zakresu komfortu, w którym użytkownik śpiwora w rozluźnionej pozycji ciała, np. na wznak, znajduje się na ogół w równowadze termicznej i nie odczuwa zimna (w stosunku do normalnej kobiety/mężczyzny i normalnych warunków).

  EN ISO 23537
  EN ISO 13537
 • Materiały:

  Śpiwór MANTILLA jest wypełniony cztero-kanałową ociepliną Hollowfibre 2 x 150 g/m2. Wewnętrzna powłoka jest wykonana z 210T zwykły poliestrowy, natomiast pokrycie zewnętrzne z impregnowanego 210T poliester Ripstop. Konstrukcja: Dwuwarstwowy

  Wypełnienie: 2 x 150 g/m2 Hollowfibre, 4-kanałowy
  To wydrążone, spiralnie zakrzywione, syntetyczne, poliestrowe, czterokanałowe włókna. Dzięki elastycznemu przeplataniu, starannej obróbce i odpowiedniemu odlewaniu, materiał osiąga doskonały efekt LOFT lub zdolność do wciągania i tym samym izolowania. Aby uzyskać dłuższą żywotność i maksymalny efekt, włókna są nadal pokryte warstwą silikonu, aby ustalić wzajemne położenie i zmniejszyć tarcie. Inne zalety to fakt, że nie chłoną wilgoci, szybko wysychają, są odpowiednie dla alergików i są bardzo łatwe w utrzymaniu.

  Materiał wewnętrzny: 210T zwykły poliestrowy
  210T Zwykły poliester

  Poszycie: 210T poliester Ripstop
 • Specyfikacja:

  WAGA 1 680 g
  KONSTRUKCJA Dwuwarstwowa
  WYPEŁNIENIE Ocieplina 2 x 150 g/m2 Hollowfibre, 4-kanałowa
  WYPOSAŻENIE Worek kompresyjny
  WYMIARY 85 x 220 cm (zalecany wzrost 195 cm)
  WYMIARY SPAKOWANEGO ŚPIWORA 34 x 18 cm
  ROZPRĘŻALNOŚĆ (obj.) Nie
  CHARAKTERYSTYKA SEZONOWA Trzy sezony
  ZDOLNOŚC DO ŁĄCZENIA Tak
  CHARAKTERYSTYKA TEMPERATUROWA Ekstremalna: -5°C (-5°C), niski komfort: +4°C (+0°C) , wysoki komfort: +8°C (+5°C) Norma: EN ISO 13537 EN ISO 23537
  MATERIAŁ POKRYCIOWY 210T poliester Ripstop
  WARSTWA WEWNĘTRZNA 210T zwykły poliestrowy